Teikia „Blogger“.

March Favourites

Sveiki!
Jau ilgą laiką nebuvau įkėlusi atskiro mėnesio favoritų įrašo. Paskutinis tokio tipo įrašas buvo rugsėjo mėnesį, jeigu neklystu. Tad pats laikas, Karolina, grįžti į dalykų, kuriuos pamėgau per pastarąsias 30 dienų, įrašus.


Jau kurį laiką norėjau naujo blakstienų rietiklio, bet vis ranka nekildavo pirkti naują, kai turėjau seną. Viskas ėjosi puikiai, kuomet neišbandžiau draugės rietiklio. Atėjusi į artimiausią parduotuvę, neradau to, kurį turėjo draugė, tad tiesiog nusprendžiau išbandyti naują. "QVS" blakstienų rietiklis niekuo neįmantrus. Paprastas, bet veiksmingas.


Čia buvo vienas iš tų variantų, kuomet tau baigiasi senas maskuotojas ir tau reikia naujo, bet prekyboje jo šiuo metu nėra, todėl tu puoli ieškoti alternatyvos. Prie "Catrice" stendo radau šį maskuotoją, kurį rekomendavo draugė. Puikiai paslepia spuogus ar kokius kitus odos netobulumus, tačiau dar nemėginau jo paakiams.


Net nežinau, kodėl man šis "AVON" Little Black Dress kūno kremas taip įstrigo. Tiesiog jis puikai drėkiną odą šaltu oru, po užtepimo nelieką nemalonaus lipnaus jausmo ir kvapas nuostabus. Viskas ką atlieka ir visi kiti kūno kremai, kuriuos turiu. 


"Nivea" drėkinamasis veido kremas atliko puikų darbą šaltais orais, kuomet oda buvo sausa, kaip niekada. Patinka ir tai, jog jis greit susigeria ir nereikia laukti kelias minutes, prieš darantis makiažą ryte. 


Vienas produktas, kuris pakeitė mano vakaro rutiną tai šis "LOREAL" Micellar Water. Ko gero galėčiau tai pavadinti ir toneriu. Kadangi produktą naudoju vakare, ryte atsikėlus oda tampa tikrai švelni ir pamažėjo netobulumų, dėl kurių dabar nebesijaudinu tiek kiek ankščiau. 


Jeigu, jau tiesinu plaukus kiekvieną dieną, tai privalau turėti plaukus nuo karščio apsaugantį produktą. Ilgą laiką naudojau tokį "GARNIER", kurį dar galite pamatyti senesniuose įrašuose. Bet, kodėl gi neišbandžius kažko naujo. "Syoss" Heat-Protect-Styling-Spray atlieką praktiškai tokį patį darbą, kaip ir kiti karščiui atsparūs purškalai. Apsaugo plaukus ir leidžia tiesiems plaukams išlikti ilgiau. 

2 komentarai

  1. Love L'oreal products!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Anonimiškas3/31/2015

    Malonu, kad grįžai!!! maniau, kad jau nebe rašysi.. Rašyk dažniau ;)

    AtsakytiPanaikinti