Teikia „Blogger“.

Inspiration/Fashion Board

                                                                                Labas!
                 Jau kurį laiką sėmiausi idėjų iš Tumblr ir Pinterest tinklapių naujoms kambario dekoracijom. Kur tik eidavau visur matydavau "Inspiration Board", "DIY Fashion Board", ir tikrai ne kartą mačiau Youtube video su ta pačia mintimi. Tad, jeigu kiti tai pasidaro, kodėl negaliu aš?                           Iš esmės šitas "DIY" tikrai nėra sunkus, naudojau dvi kartono lentas (41x40), žirkles, smeigtukus arba lipnias gumas ir daug žurnalų iškarpoms.                        Nemanau, kad būtina viską pasakoti nuo A iki B. Apsikarpote kartono lentas, išsikerpate iš žurnalų mėgstamų paveikslėlių ir pritvirtinate prie lentų. 

                       Dėl lentų pakabinimo sienos tai tiesiog paėmiau porą vinukų ir įkaliau į sieną, bet jeigu turite kitokių idėjų - pirmyn. 4 komentarai

 1. Anonimiškas8/27/2014

  Toks paprasta DIY, bet tikrai atnaujina viso kambario vaizdą. Labai patiko! Būtų smagu pamatyti ir daugiau tokio tipo įrašų! :)

  http://justonfire.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū! Bandysiu galvoti įrašų į priekį, nes kadangi mokykla visai čia pat abejoju ar pavyks kelti įrašus reguliariai, bet stengsiuos kiek galėsiu. :)

   Panaikinti
 2. Puikus paprastas papuošimas kambariui. :)
  Iš tikrųjų, labai patiko šis įrašas! ♥
  Aš taip pat norėčiau daugiau tokio tipo įrašų ♥

  http://cocoairida.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti