Teikia „Blogger“.

How To Be Beautiful?

                                                                              Labas!
Žinau, kad visi turime tokių dienų, kuriomis nesinori keltis iš lovos, o pažiūrėjus į veidrodį tiesiog lyg atšoki porą metrų atgal. Pripažinsiu tokios dienos ateina dažnai, gal netgi per dažnai ir nepasakyčiau, kad tai yra gerai. Šiais metais prisižadėjau išmokti save pamilti ir žiūrėti į vaizdą veidrodyje visai kitu kampu. Atsibodo būti tuo pačiu, tyliu žmogumi, kuris tik leidžia kiauras dienas prikišusi nosį prie kompiuterio ekrano. Žinot ta jausmą? Daugelis taip sako ir sako, bet po galais, pagalvojau, gal jau įvykdysiu tai ką seniai planuoju. Neapsimeskit, kad jūs galvojate kitaip. 

Nežinau ar tai kažkiek padės, bet kodėl gi ne. Todėl sugrįžtu su šiuo įrašu, bandydama parodyti jums kelis savo būdus, kaip tapti graži išorėje, nors grožis slypi ir žmogaus viduje tiesa? Nesi patenkinta savo figūra ir vis nori ją pakeisti, bet po keliu bandymų nuleidi rankas? Niekada to nedaryk. Manau pirmas žingsnis lyg pasitikėjimo savimi ir to vadinamojo vidinio grožio, yra niekada nenuleisti rankų po kelių nesėkmingų bandymų. Nepasiduok. Nepavyksta? Bandyk iš naujo. Vėl tas pats? Įsigyk motyvacijos ir kartos mintyse žodžius 'aš tai galiu'. Panašiai ir su kūno linijų tobulinimu. Asmeniškai aš rytais pradedu su trumpa mankštele pabudinti kūną iš miego. Prasitampyk, pasiraižyk, atlik kelis atsilenkimus ar šiaip kitus greitus pratimus. O vėliau kai grįši iš mokyklos ar turėsi laisvo laiko, užsiimk internetu ir ieškok įvairiausių pratimų kurie padės pasiekti norimų rezultatų. Žinoma nieks nesako, kad tai bus lengva, bet jeigu tikrai to norėsi, tą ir gausi. Svarbiausia: NEPASIDUOTI! 


Dar kitas patarimas atsigaivinti, tai beabejo, gaivus dušas. Naudok mėgstama dušo žėlę, o baigusi ir nusisausinusi su rankšluoščiu, griebk kūno kremą. Galiu garantuoti, kad oda pasidarys švelni, kvepėsi gaiviai ir pasijausi pilnai pasiruošusi dienai. 


Kai palindai po dušu, gali toliau svarstyti ką daryti su tuo atvaizdu veidrodyje. Jeigu turi šiek tiek makiažo, panaudok jį ir nebijok ką aplinkiniai pasakys apie kitokią tave. Žinai kokia geriausia dalis naudojant makiažą? Gali improvizuoti. Dabar nesakau griebti visas makiažo priemones ką randi namuose ir lėkti prie veidrodžio, kurti to kas nesi tu. Pabandyk užsidėti lainerį, pradėk nuo paprastos linijos, nebūsi patenkinta tuo? Galbūt tau tiks vadinamas 'cat eye'? Pirmi kartai brėžiant linijas gali būti sunkūs, bet prisimeni ką sakiau? Nepasiduok ir iš karto nemesk priemonės į kampą. Nuvalyk ir bandyk vėl. Daugelis žmonių yra nusiteikę prieš makiažą ir atvirai aš nesuprantu kodėl. Todėl, jeigu į mokyklą pasirodžiusi su laineriu sulauksi neigiamu komentarų, nereaguok į tai. Kam rūpi ką apie tavo išvaizdą mano kiti, svarbu tau yra gerai. Galvok apie save ir jeigu sau patinki su tuo laineriu, tebunie taip ir būna. Nepasirodyk silpna dėl kelių nemalonių argumentų. Baigusi su makiažu ir atrodanti tokia kokia sau patinki, lėk prie spintos ir sugalvok kažką naujo. Naują aprangą, kuri nebūtų 'nuvalkiota'. Pabūk savo asmeninė dizainerė ir nebijok surizikuoti su apranga suderinus kelis drabužius. Gal patiks, kas žino. Stenkis įnešti spalvų. Suprantu, kad dabar žiema ir pagrindinės spalvos juoda ir pilka. Bet pabandyk kažką naujo, tarkim raudoną ar rudą, ar žalią. Gal kurios iš tų spalvų gražiai derės prie tavo akių spalvos? 

Susidorojusi su apranga, grįžk prie veidrodžio. Nesi patenkinta savo kasdienine šukuosena? Sakykim kasdieninė tavo šukuosena yra ištiesinti plaukai. Bandyk kažką naujo ir juos pagarbanok, ar tai pačius galiukus ir visus nuo pat viršaus. Jeigu tau tai patiks labiau negu tiesinti, tegul. Sugrįžk su nauja šukuosena ir žiūrėk kokie atsiliepimai. Gal kaip tik sulauksi daug teigiamų komentarų. Garantuoju pasijusi geriau, kai klasiokai ar draugai pagirs dėl naujo įvaizdžio. 


Dabar viską baigusi sugrįžk prie veidrodžio ir žvilgtelk į jį dar kartą. Matai pasikeitimus? Esi jais patenkinta? Dar geriau! Svarbiausiai patikti sau, o jeigu taip jau yra tada, valio, nieko nereikia keisti. Pavydžiu tiems žmonėms kurie yra ir taip gražūs be jokių šių žingsnių. Taip, grožio skonis yra skirtingas tiek mano, tiek tavo. 


Atleiskit, jeigu beveik užmigot skaitydami šį ko gero mano ilgiausią įrašą, bet manau buvo verta. Bent jau atskleidžiau savus metodus, o dabar sakau iki kito karto ir sekmės! xo

7 komentarai

 1. asjhgsjhdg tobulai čia pavarei! Pirmą kartą skaitau tokį įkvepiantį įrašą tavo bloge. Liuks

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tokie įrašai man patinka.Ilgi,išsamūs ir motyvuojantys ;)

  Spaudžiu patiko ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ir...nuimk tą kodą nuo komentarų jei gali.Bus daug lengviau komentuot ;D

  AtsakytiPanaikinti
 4. ouwww, ačiū! xo

  p.s. - nežinau nenusiima :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Laaabai gražiai apsirengus :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonimiškas1/17/2014

  Tikrai labai fainas ir įkvepiantis įrašas! Labai, labai patiko! Tikiuosi panašių įrašų bus daugiau ir sugalvosi ir kitokių naujų, šaunių! :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. I love all the tips and beauty hacks! Great products and a must-have!

  Pammy - joyfulsource.com

  AtsakytiPanaikinti