Teikia „Blogger“.

A day at the beach

                                                                       Labas!
                         Taip, dabar vasara ir ne, ji dar nesibaigia. Pagalvojau, kad būtų visai šaunu griebti fotoaparatą ir nulėkti prie jūros padaryti kelias nuotraukas naujam įrašui. Taigi šiandien parodysiu jums savo būtiniausius daiktus be kuriu neįsivaizduoju savo dienos paplūdimyje, taip pat išvysite mano aprangą ir užkandžius, kuriuos patogu neštis su savimi kai esi prie jūros. Pradėkime!                              

                Pirmas ir ko gero vienas iš svarbiausių dalykų yra akiniai nuo saulės, be abejo! Maniškiai yra iš "New Yorker" parduotuvės.Kitas tikrai būtiniausias dalykas būtų mano telefonas, o kartu su juo mėgstu pasiimti ir ausines. Nagi, kas nemėgsta klausytis muzikos prie jūros, kai saulė maloniai šildo? 


O štai ir tas visų mėgiamas 'makeup bag', pilnas įvairiausių gėrybių:
 • Kalbant apie saulę, svarbu apsaugoti savo odą nuo tų skaudžių nudegimų, bet kartu norisi ir šiek tiek įdegti, nes galu gale tai vasara."NIVEA" gilaus įdegio kremas. Jis taip pat apsaugo nuo per didelio persikaitinimo saulėje, bet tuo pačiu ir suteikia tą norimą rudą įdegį.
 • Nežinau kaip jums, bet mano rankos dažnai būna sausos, o išlipus iš vandens dar labiau, tad mėgstu su savimi turėt iš drėkinamajį rankų kremą "Aldo Vandini" Spirit Of India. 
 • Taip pat lūpų balzamai irgi yra svarbūs vasaros laikotarpyje ir niekas nenori turėti saulėje pakepusių lūpų, tad turiu šiuos du lūpų balzamus "Carmex" su SPF15 ir "NIVEA" su SPF30. Kodėl du? Net neklauskit.
 • Su savimi privalau turėti servetėlių, sausų ar šlapių - nėra skirtumo, nes niekada nežinai kada jų gali prireikti.
 • "AVON" kūno purškiklis su granatomis ir mangais. Mano mėgstamiausias kvapnus dalykas šiuo metu, ir niekada nežinai, kada jo prireiks.
 • Vasara toks laikas kai plaukus sunkoka išlaikyti geros formos, kai saulė kepina iš visų kampų, tad privalau su savimi turėt šiokį tokį aliejų, nes išlipus iš vandens, privalau juos kažkaip prižiūrėt. Ponios ir ponai "AVON" Advance Techniques Moroccan Oil. 
 • Jeigu jau prašnekom apie plaukus niekada nežinai, kada juos reiks sutramdyt, dėl stipraus vėjo prie jūros, tad tam yra plaukų gumytės ir segtukai.

Užkandžių įdėjoms turiu mano mėgstamiausią vaisių nektariną ir porą "Musli" batonėlių. Negalima pamiršti vandens. 
Aprangai turiu šią ploną baltą palaidinė iš "H&M" ir šortus aukštu liemeniu iš "New Yorker".Štai ir viskas. Nepykit taip baisiai, kad šis įrašas gavosi kiek ilgokas. Na, o dabar sakau iki greito!

1 komentaras

 1. Anonimiškas7/23/2014

  Labai daug klaidu pas tave irasuose visalaik buna, net rezia aki skaitant. Bet sekmes.

  AtsakytiPanaikinti